Sırt Dekolteli Abiye Elbise

9 ürün
Brooks Brothers Sırt Yırtmaçlı Yeşil Elbise
%50
Brooks&Brothers

397,50 TL

795,00TL

Charlotte Sırt Detaylı Siyah Uzun Abiye Elbise
%41
Lidyana Collection

77,99 TL

129,99TL

Eva Sırt Detaylı Buz Mavisi Uzun Abiye Elbise
%41
Lidyana Collection

77,94 TL

129,90TL

Carmen Sırt Dekolteli Kırmızı Uzun Abiye Elbise
%41
Lidyana Collection

89,94 TL

149,90TL

Eva Sırt Detaylı Pudra Uzun Abiye Elbise
%41
Lidyana Collection

77,94 TL

129,90TL

Yolanthe Asimetrik Sırt Detaylı Siyah Uzun Abiye Elbise
%41
Lidyana Collection

89,94 TL

149,90TL

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Sırt Dekolteli Abiye Elbise Modelleri

Ön taraftan bakıldığında masumca bir şıklık yansıtan sırt dekolteli abiye elbiselerin, tercih edilmesini sağlayan asıl özellikleri; arka tasarımındaki iddialı duruşları. Dişiliği vurgulayan bu elbise modellerini giymek; hem cesaretinizi, hem de ten güzelliğinizi ortaya serer. Kadın vücudunda en geniş dekolte verilebilecek bölge olması nedeniyle, kadın estetiğini en iyi yansıtan modellerdir. Farklı detaylarla zenginleştirilen estetik harikası elbiseler; dekolte severlerin en şık ve en çekici görünmelerini sağlar.  

Girdiği tasarımın çekiciliğini artıran dekolte; özellikle sırt bölgesinde kullanıldığında, eşlik ettiği modellerde feminen rüzgarlar estirirken, bir yandan da kendi tahtının gücünü artırır.  Kullanıldığı elbiselerde, dekoltenin derinliği ve etek uzunluğuna bağlı olarak  sahiplendiği vücudun ince görünümünü artırır. Tensel güzelliğini tamamlayan omuzlar da, genelikle sırt dekoltesine eşlik eder.

En Beğenilen Sırt Dekolteli Abiye Elbise Modelleri

Sezonda gözleri üzerinde toplayan modellerin başında; vücudu saran, uzun balık etekli ve bel oyuntusuna ulaşan derin dekoltelileri geliyor. Ten vurgusunu bozmamak için, düz renkli ve sade tasarımlarıyla ilgi gören elbiseler, genellikle siyah ve kırmızı renkli olarak ilgi görüyor. Trendlerdeki;  geniş oyuntu, ip kafes, tek omuz bant detaylarıyla tasarlanan sırt dekolteli abiye elbiseler,  Bumarkamoda'da dekolteli stil sahibi olmak isteyenleri bekliyor.  

Sırt Dekolteli Abiye Elbise Fiyatları

Kaliteli şıklık garantisini veren Bumarkamoda, bütçenize uygun fiyatlı tercihler sunuyor. Ürünlere göre değişen etiketler güncel olup, indirim oranları etiketlerde belirtilmiştir.