Pareo & Plaj Elbisesi

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Pareo & Plaj Elbisesi Modelleri

Pareo & Plaj Elbisesi Modelleri

Bikini ve mayoların yanı sıra, pareolar da plaj modasının önemli parçalarından biridir. Denize ve havuza girmek dışında her zaman kullanılan bu parçalar sayesinde hem güneşten korunabilir hem de rahat hareket edebilirsiniz.

Yeni Sezon Pareo ve Plaj Elbisesi Modelleri

Yeni sezon pareo ve plaj elbisesi modelleri içerisinde elbise şeklinde olanların yanı sıra, etek, tulum, yelek ve panço versiyonlar da mevcut. Şık ve zarif bir görünüm sağlayan bu parçalarla doğru aksesuarlar tercih ederek sahilde de dikkatli bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. Sezonun ön plana çıkan modellerinden olan transparan pareolar, bikini veya mayonuzun da dikkat çekmesini sağlayacaktır.

Trendlere bağlı olarak gelişen plaj elbiselerinde de sezonun moda olan detaylarından volanlar ve fırfırlar dikkat çekerken, elbise formundakilerde madonna yaka özelliğine sıklıkla rastlanıyor. Ayrıca etnik ve çiçekli desenler de yine plajlarda görmeye alışık olduğumuz modeller arasında.

En Çok Tercih Edilen Pareo Modelleri

Plaj modasının vazgeçilmez parçaları olan pareolardaki çeşitlilik artarken, her sezon değişmeyen modeller de kullanılıyor. Siyah başta olmak üzere farklı renklerdeki transparan plaj elbiseleri ilk sırada. İkinci sırada ise belden bağlanan pareolar var. Renk renk ve desen desen olan bu modeller yaz tatillerinin zamansız parçalarından biri. İster göğsünüze ister belinize, hatta isterseniz başınıza bandana olarak bağlayabilirsiniz.

Püsküllü ve şifon olanlar da en çok tercih edilen pareo modelleri arasında. Rahat olmalarının yanı sıra, hem şık hem de spor bir görünüm sağladıkları için her model bikini ve mayoyla kombinlenebiliyorlar. Ayrıca bu modellerle kullanacağınız güneş gözlüğü ve şapkanızı da seçmekte zorluk çekmiyorsunuz.

Pareo ve Plaj Elbisesi Fiyatları

Değişik formlarda ve modellerde üretilen pareo ve plaj elbiseleri, kullanılan materyalin özelliğine ve diğer taş, boncuk gibi malzemelerin kalitesine bağlı olarak farklı fiyatlarda yer alıyor. Bumarkamoda'nın size sunduğu ürünler arasında pareo ve plaj elbiselerinde fiyatları belirleyerek ekonomik anlamda cazip bir alışveriş yapmanız mümkün. Tatil alışverişiniz için evinizden çıkmaya bile gerek kalmadan, oturduğunuz yerden sipariş verebilirsiniz.

Pareo & Plaj Elbisesi Markaları