Mango Abiye Elbise

Etek Boyu:

Stil:

5 ürün

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Mango Abiye Elbise Modelleri

Kaliteli şıklığa imzasını atan Mango; vitrinlerde yerini alan yeni abiye elbise modelleri ile, sizi davetlerin klasik görünümleri arasından sıyıracak. Marka; sade abiye elbise tasarımlarını, küçük detaylarla farklılaştırmada profesyonel dokunuşlar gerçekleştiriyor. Abiye elbiselerin yakalarında kullandığı birbirinden farklı kesimlerle, kadınların inci dizilmeyi hak eden boyunlarının estetikliğini artırıyor. 

Gece ve gündüz davetlerinde, stilinizi tamamlayacak olan elbiseler; düz rengin yanında desenleriyle de abiyenin ağır çizgisinden ödün vermiyor. Modası geçmeyecek, zamansız Mango mini abiye elbiseler; straplez, geometrik kesimli, volanlı ve bol modeller vb. gibi birbirinden farklı alternatiflerle, özel davetlerde size eşlik edecek kuvvetli adaylardan oluyor. Transparan tül detayları ile  tamamlanan modellerine de rastlanılan uzun Mango abiye elbiseler, detaylarla farklı görünümler kazansa da, yine de sade tarzından taviz vermeden, vitrinlerde zerafetle salınıyor.

En Beğenilen Mango Abiye Elbise Modelleri

Abiye kategorilerini kendi çizgisiyle bütünleştiren Mango mağazalar zinciri, bu sezonda çok seçenekli elbise modelleri ile beğeni topluyor. Uzun abiye elbise modelleri içinde en ilgi görenleri; V yakalı ve farklı fiyonk detaylarıyla zenginleştirilmiş modeller. Mini elbiselerde ise, abiyenin havasını yine değişik kesimli yakalar ve kollardaki volanlar ağırlaştırıyor.

Mango modelistleri; genellikle düz renkli abiye elbise üretimini tercih etmelerine rağmen, işlemeler kullanarak da modellerinde görsel bütünlük oluşturmuşlar. En beğenilen işlemeli abiye elbise modelleri; yaka bölgesinde kullanılan işlemeli modeller ve işlemeli tül ile yaka bölgesinden ayak bileklerine kadar bezenmiş olan mini elbiseler. 

Mango Abiye Elbise Fiyatları

Mango abiye elbiselerde etiketler, kullanılan kumaşa, modele ve detaylara göre değişiklik gösteren fiyatlara sahip. Beğendiğiniz elbise modeline, bütçenize uygun seçeneklerle sahip olmanızı sağlayan Bumarkamoda ile, zahmete girmeden hızlı ve ekonomik online alışverişin keyfini çıkarın.