Korse

Siyah Etek Korse
%30
Ayyıldız Lingerie

33,60 TL

48,00TL

40 42
Popoyu Kaldıran Karnı Toparlayan Beyaz Korse
Ayyıldız Lingerie

39,00 TL

S M L
Ten Kısa Ten Korse
Ayyıldız Lingerie

28,00 TL

S L
Beyaz Toparlayıcı Beyaz Korse
Ayyıldız Lingerie

34,00 TL

S M L
Siyah Uzun Korse
Ayyıldız Lingerie

72,00 TL

S M
Beyaz Kısa Beyaz Korse
Ayyıldız Lingerie

28,00 TL

S M L
Ten Düz Renk, Vücut Ten Korse
Ayyıldız Lingerie

38,00 TL

S M L
Artemis Corset Suit
%30
La Melone

300,97 TL

429,95TL

36 38
Siyah Toparlayıcı Siyah Korse
Ayyıldız Lingerie

34,00 TL

M L
Üst Korse
%40
Lulu

348,00 TL

580,00TL

34 36 38
Beyaz Düz Renk, Vücut Beyaz Korse
Ayyıldız Lingerie

38,00 TL

S M L
Siyah, Basenleri Ve Karnı Toparlayan Korse
Ayyıldız Lingerie

39,00 TL

S M L

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Korse Modelleri

Korse Modelleri

İnce ve sıkı bir görünüm elde etmenizi sağlayan korseler, farklı renk ve tasarımlarla ön plana çıkıyorlar. Özellikle kadınların özel günlerde tercih ettiği bu parçalar sayesinde elbiselerinizin içinde daha fit görünerek kıyafetinizin vücut hatlarınızı doğru şekilde ön plana çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Korse Çeşitleri

Korse çeşitleri kadınların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır. Özellikle vücudun daha yağlı bölgelerini ince göstermek için tercih edildiklerinden, farklı bölgeler için ayrı ayrı üretilmişlerdir. Tüm vücudunuzu sarmasını istiyorsanız, elbise ya da tulum şeklinde olanlar sizin için doğru parçalar olacaktır. Yalnızca karın bölgesi için üretilmiş olanların yanı sıra, sadece bacak için veya hem karın hem de bacak için olanlar da mevcuttur. 

Normal korselerin yanı sıra son zamanlarda sıklıkla görmeye başladığımız dikişsiz modeller özellikle ince ve dar elbiselerin içinde belli olmamalarını sağlıyor. Ayrıca yalnızca bölgesel kusurları gizleyen modeller değil, dekoltelerinizle uyumlu olanlar da mevcut. Derin göğüs ya da sırt dekoltesine sahip olan elbiselerinizle, özel olarak üretilmiş korseleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca son zamanların trendlerinden biri olan elbiselerin belli bölgelerindeki transparan görünümler için de uygun modelleri bulabilirsiniz.

En Sık Tercih Edilen Korse Modelleri

Kadınlar tarafından en sık tercih edilen korse modelleri ise karın kısmını saranlar ve karından üst basen bölgesine kadar uzananlar. Genellikle kadınların şikayetçi olduğu karın ve basen bölgelerindeki yağlanmaları kamufle ettikleri için sıklıkla kullanılmaktadırlar. Ayrıca şort şeklinde olan korseler sayesinde elbisenizin altından bacaklarınızı birbiriyle sürtünmesini engelleyebilir, bunun yanı sıra pantolonlarınızın içine de giyebilirsiniz. Farklı boylarda üretildikleri için mini elbiselerle de kullanmak mümkün.

Pantolonla kullanmaya uygun modellerden bir diğeri ise külot şeklinde olanlardır. Yüksek belli olan bu modeller karın bölgenizi tamamen ve üst basenlerinizi kısmen sardığından, pantolonunuzun daha biçimli durmasını sağlayacaktır.

Korse Fiyatları

Bir kere alındığında uzun yıllar giyilen korseler yalnızca model değil, fiyat açısından da geniş seçeneklere sahiptir. Bumarkamoda'nın sunduğu alternatifler arasından size uygun olan korse fiyatları belirleyebilir ve dilediğiniz modelleri seçebilirsiniz. Bu sayede ekonomik fiyatlarla yıllarca kullanabileceğiniz ürünler satın almanız mümkün.

Korse Markaları