Kırmızı Abiye Elbise

13 ürün
Fiyonklu Uzun Abiye Elbise
%59
Mango

149,99 TL

359,99TL

Sequin Kırmızı Pulpayetli Mini Abiye Elbise
%50
Lidyana Collection

74,95 TL

149,90TL

Mabelle Mini Abiye Elbise
ElifŞimal

1.190,00 TL

Carmen Sırt Dekolteli Kırmızı Uzun Abiye Elbise
%50
Lidyana Collection

74,95 TL

149,90TL

Ajur Detaylı Kırmızı Askılı Uzun Abiye Elbise
%21
Lidyana Collection

95,92 TL

119,90TL

Raina Sırt Detaylı Kırmızı Uzun Abiye Elbise
%50
Lidyana Collection

64,95 TL

129,90TL

Kırmızı Saten İşlemeli Askılı Uzun Abiye Elbise
%30
Raffaela Sırt Detaylı Kırmızı Uzun Abiye Elbise
%50
Lidyana Collection

79,95 TL

159,90TL

Kırmızı Evaze Güpür Özel Tasarım Mini Abiye Elbise
%30
Nora Kalp Yaka Kırmızı Straplez Uzun Abiye Elbise
%50
Lidyana Collection

74,95 TL

149,90TL

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Dikkat çekiciliği ile meşhur kırmızı rengini, abiye elbisede giymeye cesaretiniz var, ancak nasıl bir model seçeceğinizi bilmiyorsanız, ya da sonradan farklı modelleri görüp pişman olmak istemeyenlerdenseniz; Bumarkamoda yardımınıza yetişiyor. Uygun fiyatlarıyla, çeşit çeşit modeller, yorulmanıza hatta günlerce aramanıza gerek kalmadan seçiminize sunuluyor. 

Trendlerde; mini ve maxi boyları ile daha çok yer alsa da, ara boyları ile de kullanımı tercih edilmekte. Görenlerde,  tekrar bakma dürtüsü uyandıracak olan kırmızı abiye elbiseler, bu sezonda da yüksek akım taşıyan modelleriyle çarpma etkisi yaratacak. Kırmızı abiye elbiselerde; uzun kol ve kısa kol tercih edilmezken, straplez ve ip askıların kırmızının büyüleyici etkisini artırdığı gözlerden kaçmıyor.

En Beğenilen Kırmızı Abiye Elbise Modelleri

Feminen duruşu ile kadınsılığı yansıtan kırmızı; abiye elbise modellerinde en zor karar verilen renk. En özel ortamlara yakıştırılır ve şıklık yarışında bariz fark atar. Tafta, şifon, saten ve tül ile tasarlanan kırmızı abiye elbiselerin, nadir de olsa kadife ile tasarlandığı da görülür. Tüm vücudu gözler önüne seren özelliği ile her zaman bakışların odağındadır.

Sezonda, en beğenilen kırmızı abiye elbise modelleribalık etekli, straplez ve mini modeller. Ajur ve biye detaylar kullanılan sırt bölgesinde, estetiğin doruk noktasına ulaşılıyor. Bu elbiselerin; işleme, kol ve yırtmaç detayları bulundurmak istemediği de gözlerden kaçmıyor.

Kırmızı Abiye Elbise Fiyatları

Sade kullanımı tercih edilen, renginden başka abartıyı kabul etmeyen kırmızı abiye elbiselerde fiyat; kullanılan kumaşın cinsine ve modelin tasarımına bağlı olarak değişir. Çeşitli modelleri bir araya getiren Bumarkamoda; her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle,  şık olmanın dayanılmaz kolaylığını parmaklarınızın ucuna getiriyor.