244 ürün
Deep Dark Wash Pantolon
Lc Waikiki

49,95 TL

Mıd Rodeo Pantolon
Lc Waikiki

69,95 TL

Dark Rodeo Pantolon
Lc Waikiki

59,95 TL

Lacivert Pantolon
%41
Network

239,00 TL

399,00TL

Siyah Jean
Mango

159,99 TL

Lacivert Jean
Mango

129,99 TL

Açık Mavi Jean
Mango

129,99 TL

Donuk Mavi Jean
Mango

129,99 TL

Siyah Denim
Mango

179,99 TL

Deep Dark Wash Pantolon
Lc Waikiki

49,95 TL

Lıght Rodeo Pantolon
%34
Lc Waikiki

39,95 TL

59,95TL

Mıd Rodeo Pantolon
Lc Waikiki

69,95 TL

Medıum Rodeo Pantolon
Lc Waikiki

59,95 TL

Koyu Mavi Jean
Mango

159,99 TL

Medıum Rodeo Pantolon
Lc Waikiki

59,95 TL

Koyu Mavi Jean
Mango

159,99 TL

Mıd Rodeo Pantolon
%34
Lc Waikiki

39,95 TL

59,95TL

Siyah Pantolon
%38
Koton

49,99 TL

79,99TL

Jean
Mango

129,99 TL

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Kadın Kot Pantolon Modelleri

Onlarca farklı şekilde kombinlenebilen kot pantolonlar, bu özellikleri sayesinde farklı ortamlara da adapte edilebiliyor. Değişmeyen jean trendi, her geçen gün yeniliklerle güncelleniyor ve ortaya farklı tasarımlarda binlerce ürün çıkıyor.

Yeni Sezon Kot Pantolon Modelleri

Yeni sezon kot pantolon modelleri farklı çizgileriyle şıklığın ve zarafetin bir ölçütü. Düşük veya yüksek belden, pantolonun dar ve bol kesim olmasına, paça boyuna kadar birçok farklı özelliğe sahip ürünler bulmak mümkün.

Birkaç sezondan beri vitrinlerde bolca gördüğümüz volanlı modeller kot pantolonlara da yansıdı. Paçalarındaki volan detayları sayesinde farklı tasarımlar ortaya çıkıyor.

Yaz sezonunun trendlerinden biri olan yırtmaçlı modelleri jeanlerde görmek mümkün. Genellikle culotte kesimlerde iki bacaktan da yırtmaçlı olanlar oldukça revaçta. Hem spor hem de klasik kombinlerinizle bu parçalarla gün boyu serin ve rahat olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Madonna yaka bluzlar kombininiz için doğru parçalar olabilir.

En Çok Tercih Edilen Kot Pantolon Modelleri

Mom jean olarak adlandırılan 90'lardan gelen parçalar da son zamanların vazgeçilmeyen trendiydi. Geçtiğimiz yıldan beri yeniden mağaza ve vitrinlerde görülmeye başlandı. Günlük yaşantınıza kolaylıkla adapte edebileceğiniz bu parçaları doğru kombinlediğiniz takdirde farklı bir tarz oluşturabilir, zevklerinizi kıyafetinize yansıtabilirsiniz. Yüksek belli bu modellerle kalın kemerler ve kısa üst parçalar kullanıldığında oldukça şık bir görünüm sağlıyor.

En çok tercih edilen kot pantolon modellerinden bir diğeri de skinny olanlar. Vücudu tamamen saran bu parçaları ister spor ayakkabıyla isterseniz de topuklularla kombinleyebilirsiniz. Üzerine giyeceğiniz bluz, gömlek veya tişörtle tamamen farklı bir görünüm oluşturarak birçok kombin oluşturabilirsiniz.

Boyfriend isimli pantolonlar ise mom jean'lerin yırtık versiyonu. Modelinden dolayı yaz aylarında sıklıkla rastladığımız bu pantolonları rahat olmak istediğiniz günlerde tercih edebilirsiniz.

Kot Pantolon Fiyatları

Tüm hazır giyim ürünlerinde olduğu kot pantolon fiyatları da ürünün kalitesine bağlı olarak değişmektedir. Kullanılan kumaşın kalitesi, modeli, tasarımı, varsa işçiliği fiyatlara da yansımakta. Farklı markaları bir arada barındıran Bumarkamoda'da istediğiniz özelliklere sahip birçok farklı jean bulabilirsiniz.