Gece Çantası

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Gece Çantası Modelleri

Gece Çantası Modelleri

Her kadın özel gün ve davetlerde şık olmak ister. En ufacık bir detay bile bunun için gösterilen çabayı bozmaya yetiyor. Aradığınız renk ve modeldeki gece çantasını bulmak artık çok kolay. Her sezon trendlere bağlı olarak ortaya çıkan yeni modeller içerisinden sıklıkla kullanacağınız çantaları satın alabilirsiniz. Sürekli olarak gece dışarı çıkmayan biriyseniz, siyah ve bej gibi birçok kıyafetle kombinlenebilen çantalar tercih etmek sizin için ideal olacaktır.

Gece Çantası Kombinleri

Gece çantası kombinleri gidilecek davete veya mekana göre oldukça kolay bir şekilde yapılabilir. Tek renk düz siyah bir elbiseyle kırmızı,pembe ve turuncu gibi dikkat çeken küçük bir çanta takarak farklı bir kombin oluşturabilir, aynı zamanda elbisenizi de ön plana çıkarabilirsiniz. 

İşle bağlantılı organizasyonlarda da doğru bir alternatif olan bu çantaları, kumaş etek ve ceket kombiniyle bir araya getirebilir ya da ortama uygun klasik bir elbisenizle kullanabilirsiniz. Gece arkadaşlarınızla dışarı çıkarken de kullanabileceğiniz birçok model mevcut. Mini etek, elbise veya jean pantolonunuzla pırıltılı, küçük ve zincirli bir gece çantası tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem şık görünebilir hem de kişisel eşyalarınızı düşünmeden rahatça eğlenebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Gece Çantası Modelleri

Son zamanlarda en çok tercih edilen gece çantası modelleri içerisinde ön plana çıkanlar sert kalıplı ve küçük modellerdir. Birkaç sezonun trend renkleri metalik gümüş, altın ve bronz tonları gece çantalarına da yansıyor. Sade elbiselerinizin yıldız parçası olmaya aday bu parçalarla dikkatli bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz.

Sıklıkla kullanılan bir diğer gece çantası modeli ise taş ve boncuk işlemeleri olanlar. Farklı renk seçenekleri olan bu modelleri birçok farklı kombinde değerlendirebilirsiniz. Siyahtan kreme, bordodan griye kadar ana rengi olan bu çantalarda farklı renk seçeneklerinde işlemelere rastlamak mümkün.

Gece Çantası Fiyatları

Bir çantanın görünümü olduğu kadar, kalitesi de oldukça önemlidir. Özellikle gece çantaları günlük kullanılanlar kadar yıpranmaya elverişli olmadığından, kaliteli materyallerden üretilenleri tercih etmek gerekiyor. Bumarkamoda'nın sunduğu gece çantası fiyatları içerisinden bütçenize uygun olanları satın alarak ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.