Deri Elbise

Etek Boyu:

Stil:

3 ürün

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Deri Elbise Modelleri

Serin mevsimleri mesken edinen deri; her ne kadar ceket modellerini giydirmeye daha alışıksa da,  kadınlarda zerafetin temsili elbiselere de şıklık katıyor. Alışık olduğumuz streç deri elbise modelleri, hatları belirginleştirdiğinden  giymek cesaret istese de, modacıların hassas fikirleriyle bu sorun yaşanmıyor. Derinin, elbise modellerini giydirmede işbirliği yaptığı; şifon, kaşe, dantel ve kadife gibi deri dostu kumaşların, trendlere el atmasıyla, birbirinden şık kompozisyonlar ortaya çıkıyor. 

En Beğenilen Deri Elbise Modelleri

Deri elbiseler;  son zamanlarda görmeye alışık olmadığımız stillere girse de, yine en çok streç, mini modelleri ile rağbet görüyor. Mini deri elbiselerin, uzun hırkalarla kullanımının tercih edilmesi de feminen duruşuna çok yakıştırılıyor. Uzun kollu modellerde dantel kullanımı; elbiselere rahatlık sağlarken, estetik görünümüne de ten dekoltesi ile meşhur dantel çekiciliği veriyor. Püskül ve metal zımba detaylarını moda tarihine gömmediği gibi, şıklığın sınırlarını zorlayacak trendler yakalıyor. 

Stil sahibi ve zarif bir görüntü sağlayan deri elbiseler, kadınlara akıllı yatırım yaptığı hissini de yaşatıyor. En çok tercih edilen siyah rengi ile her parça ile uyumlu birliktelikler yaratabilmesi; deri elbiselere, giyim kategorilerinde farklı türlerde yer bulduruyor. Spor giyime enerji katacağı gibi, abiyelere de klasik ve cool çekicilikler sağlar. Feminenlikte sınır tanımayan kadınların tercih ettiği leopar desenli kombinler ile, derinin en vamp halini elbiselerde de görebiliyoruz.

Deri Elbise Fiyatları

Dilediğiniz fiyat aralığındaki deri elbiselere, bütçenize en uygun fiyat aralığını seçerek sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alan Bumarkamoda;  tarzınıza uygun alışveriş yapma mutluluğunuza gölge düşürmemek  için, formlarınıza uygun seçenekler sunuyor.