Abiye Elbise

Her kadın için özel günlerde ne giyeceğim derdi vardır. Bunun için Bumarkamoda'da bulunan kaliteli ve uygun abiye elbise modellerini satın alarak hem zevkinize hem de bütçenize uygun bir alışveriş yapabilirsiniz.

23 ürün
Siyah Prunella Uzun Abiye Elbise
ElifŞimal

1.690,00 TL

Emane Midi Abiye Elbise
ElifŞimal

2.290,00 TL

Kırmızı Mabelle Mini Abiye Elbise
ElifŞimal

1.190,00 TL

Siyah Carol Mini Abiye Elbise
%55
ElifŞimal

455,20 TL

990,00TL

Ellisa Uzun Abiye Elbise
ElifŞimal

2.290,00 TL

Beyaz Sophia Uzun Abiye Elbise
ElifŞimal

1.390,00 TL

Anita Midi Abiye Elbise
ElifŞimal

1.390,00 TL

Siyah-Beyaz Brigett Midi Abiye Elbise
ElifŞimal

1.190,00 TL

Andrea Çift Kumaş Mini Abiye Elbise
%50
ElifŞimal

234,50 TL

469,00TL

Ange Uzun Abiye Elbise
ElifŞimal

369,00 TL

Wilsone Uzun Abiye Elbise
ElifŞimal

1.890,00 TL

Kessy Midi Abiye Elbise
ElifŞimal

1.290,00 TL

Sandra Askılı Midi Abiye Elbise
ElifŞimal

1.890,00 TL

Siyah Sophia Uzun Abiye Elbise
ElifŞimal

1.390,00 TL

Siyah Ynes Mini Abiye Elbise
ElifŞimal

1.290,00 TL

Cemily Uzun Abiye Elbise
ElifŞimal

2.890,00 TL

Vera Midi Abiye Elbise
ElifŞimal

1.590,00 TL

Cielia Midi Abiye Elbise
ElifŞimal

1.590,00 TL

Siyah Rachella Midi Abiye Elbise
ElifŞimal

1.390,00 TL

Eva Mini Abiye Elbise
ElifŞimal

1.390,00 TL

Beggy Midi Abiye Elbise
ElifŞimal

1.690,00 TL

Telery Uzun Abiye Elbise
ElifŞimal

3.490,00 TL

Gigina Uzun Abiye Elbise
ElifŞimal

2.390,00 TL

Gösterilecek daha fazla ürün bulunamadı.

Abiye Elbise Modelleri

Abiye Elbise Modelleri

Değişen trendlerle birlikte abiye elbise modellerinde de çeşitlilik artıyor. Ancak özel günlerde şık ve zarif görünmek için her kadın büyük bir çaba sarf etmekte. Bunun için hiç yorulmanıza gerek kalmadan, bir tık uzağınızdaki Bumarkamoda'dan zevkinize uygun modelleri seçerek alışveriş yapabilirsiniz.

Yeni Sezon Abiye Elbise Modelleri

Mevsime göre markaların abiye elbiselerinde kumaştan desene, elbisenin boyundan modeline birçok özellik farklılık gösteriyor. İşlemeli, taşlı, dantelli ya da daha sade modellerin yanı sıra; kloş, balık ya da çan gibi farklı kesimli elbiseler seçenekler arasında. İstediğiniz etek boyunda ve renkte abiye elbise bulmanız da mümkünYeni sezon abiye elbise modelleri içerisinden zevkinize ve trendlere uygun modelleri seçerek özel günlerde şıklığınızla dikkatli bakışları üzerinizde toplayabilirsiniz. Kıyafet seçiminde önemli detaylardan biri de bulunacağınız mekandır. Katılacağınız davetin özelliğine ve bulunduğu yere göre bir seçim yapmanız ortama ayak uydurmanızın yanı sıra, kendinizi de daha iyi hissetmenizi sağlar.

En Beğenilen Abiye Elbise Modelleri

Her kadın abiye elbise seçerken hem kendisine hem de ortama uygun olan modellere dikkat eder. En beğenilen abiye elbise modelleri sezonun trendine göre değişse de, balık kesimli ya da kloş elbiseler her zaman revaçta olan modeller arasındadır.

Mezuniyet balosu için daha rahat, renkli ve dökümlü elbiseler tercih edilirken, düğünlerde ve kına gecelerinde daha ağır modeller kullanılıyor. Yaz davetlerinde pembe, beyaz, sarı, mavi gibi renkler ağırlıklı olarak tercih edilmekteyken; kış davetlerine ise siyah, bronz, kahverengi, füme gibi renkler  yaygın olarak kullanılmakta. Bumarkamoda'da kumaş kalınlığından renge ve desene kadar birçok farklı ürün seçeneği arasından kendinize uygun olanı bulabilirsiniz.

Abiye Elbise Fiyatları

Abiye elbise fiyatları birçok özelliğe göre değişiklik gösterir. Elbisedeki el işçiliği, kumaşın ve diğer malzemelerin kaliteleri fiyatları etkileyen faktörlerdir. Bumarkamoda'da istediğiniz fiyat aralığında, bütçenize uygun modeli bulabilirsiniz. İndirimli ürünlerin yanı sıra, yeni sezon elbiseleri de ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz. Hem cebinize hem de gözünüze hitap eden bu modeller özel günlerinizi daha güzel bir hale getirerek yüzünüzün gülmesini sağlayacaktır.

Abiye Elbise Markaları